Кошик
810 відгуків
пер. Троицкий, 3 (визит в офис просьба только по согласованию), Харків, Україна
+380 (93) 650-62-72
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Електронні замки

Надійний захист вашого офісу від непрошених гостей — електронні замки

Система доступу на двері — важлива складова в загальній системі безпеки. Одним з основних компонентів такої СКД є електронні замки. В залежності від задачі, рекомендується застосовувати різні типи замикаючих пристроїв, коротку характеристику яких ми постараємося дати нижче.
З типовими рішеннями і комплектами можна ознайомитися за посиланням

 

Які електронні замки ми пропонуємо?

Електромагнітні замки. Принцип роботи заснований на тяжінні металевої пластини (встановлюється на двері) до площини замку при подачі струму на його котушку. Відповідно, при відключенні живлення двері відкриваються. Основна характеристика — зусилля, яке необхідно прикласти, щоб розірвати пластину і замок механічним шляхом. Цей параметр коливається в діапазоні від 200 до 500 кг. Моделі 200 і 300 кг рекомендуються для установки на металопластикові, МДФ та дерев'яні двері. Замки з зусиллям 400 і 500 кг можуть впоратися із завданням обмеження доступу на важких металевих вхідних дверях.

Электромагнитные защелки. Имеют в своем составе ригель и ответную часть. Ригель замка приводится в движение при подаче управляющего тока на замок, при снятии напряжения дверь находится в открытом состоянии. Врезная установка (в коробку или дверное полотно), накладная установка для стеклянных дверей.

Электромеханические замки. Открываются при подаче управляющего сигнала или с помощью обычного ключа. С точки зрения защищенности от механического вскрытия двери, имеют несомненное преимущество перед остальными типами электронных замков. Врезная и накладная установка, все типы дверей.

Електромеханічні защіпки. Принцип роботи заснований на блокуванні дверного язичка механізмом електронного замка. Відкриття проводиться шляхом подачі керуючого сигналу на замок. Як правило, такі засувки встановлюються на легкі двері — МДФ, дерев'яні, металопластикові.

Електромоторні замки. Зовні конструкція схожа на класичний механічний замок, тільки ригель може приводитися в рух не тільки ключем, а і керуючим електричним імпульсом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner