Кошик
931 відгук
пров. Троїцький, 3 (візит до офісу прохання лише за узгодженням), Харків, Україна
+380 (50) 303-84-74
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Системи відеоспостереження

Обладнання для відеоспостереження

Оскільки системи відеоспостереження вже давно вийшли за рамки стандартної відеокамери, монітора і оператора, то і перелік обладнання для їх побудови постійно розширюється. Це класичні відеореєстратори, мережеве обладнання, системи накопичення даних, джерела живлення, кабельна продукція, програмне забезпечення для аналітики і багато іншого.

Наша компанія постійно розвивається у сфері постачання якісних елементів для побудови як простих систем відеоспостереження, так і для вирішення нетривіальних і масштабних завдань. У асортименті як перевірені роками комплектуючі, так і технологічні новинки від світових виробників Hikvision, Dahua, TVT, Tiandy, ZKTeco і ін. Ми не прив'язані до якогось конкретного бренду, а намагаємося пропонувати нашим клієнтам актуальні, робочі і конкурентні рішення від різних виробників.

Як і у будь-якій справі, в побудові системи відеоспостереження половина успіху - це грамотне планування і подальше виконання завдання. І лише друга половина залежить від техніки і її характеристик. У ряді випадків навіть найпростіша камера, правильно встановлена на об'єкті, може бути в рази ефективніше за ультрасучасну систему із смарт-аналітикой, але налагодженою неправильно. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам не лише продаж обладнання для відеоспостереження, але також і професійні консультації, установку і налаштування техніки, програмного забезпечення.

Для самостійного підбору до ваших послуг наш онлайн-каталог обладнання для відеоспостереження, представлений на цій сторінці. Фахівці компанії "Спецтехніка" завжди готові допомогти у виборі техніки, ви можете направити запит будь-яким зручним для вас способом - по телефону, по електронній пошті, через форму сайту або месенджери.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner