Кошик
925 відгуків
пров. Троїцький, 3 (візит до офісу прохання лише за узгодженням), Харків, Україна
+380 (50) 303-84-74
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Системи звукового оповіщення

Як працює система озвучування та оповіщення?

Мікшер-підсилювач

Центром простої системи є мікшер-підсилювач, який має входи для підключення різноманітних джерел звуку та виходи для під'єднання гучномовців. 

Більшість мікшерів оснащені вбудованими MP3 плеєром, FM тюнером та Blueooth. Також до них під'єднуються мікрофони та телефонні лінії, які можуть мати пріоритет над іншими вхідними джерелами. Керування підсилювачем відбувається за допомогою фізичних регуляторів, у сучасних моделях також передбачене дублювання частини управляння за допомогою віддаленого програмного забезпечення.

Виходи для підключення гучномовців

Виходів у мікшера може бути кілька, по кожному з них, як правило, доступні індивідуальні налаштування. Наприклад, можна зробити відмінний рівень гучності на різних поверхах чи у різних приміщеннях. Мікшерами підтримуються стандарти для трансляційного мовлення — 70В та 100В, у багатьох приладах є додаткові низькоомні виходи.

Гучномовці 

Фізично до трансляційних виходів за допомогою звичайного силового дроту під'єднуються гучномовці, які у свою чергу можуть бути різного форм-фактору та призначення:

  • для встановлення на стелю.
  • для встановлення на стіну.
  • для встановлення на вулиці.
  • вогнестійкі для систем оповіщення та інші спеціальні.

Всі гучномовці різняться за потужністю і гучністю, частотами роботи та іншими параметрами, тому можна завжди підібрати  необхідну модель під конкретну задачу. 

Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку у підборі, налаштуванні та обслуговуванні обладнання. Компанія “Спецтехніка” пропонує всі необхідні компектуючі для побудови системи озвучування будь-якого масштабу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner