Кошик
801 відгук
пер. Троицкий, 3 (визит в офис просьба только по согласованию), Харків, Україна
+380 (93) 650-62-72
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Бронеплівки для вікон

Бронеплівка - основа сучасного "безпечного" будинку або офісу. Якщо ще кілька років тому такий вид захисту був потрібним тільки від злодіїв і вандалів, то сьогодні сфера її застосування значно розширилася. При грамотній та правильній поклейці бронеплівка дозволяє значно знизити ступінь ризику отримання поранень уламками скла при вибуховій хвилі.

Які бронеплівки для скла ми пропонуємо?

У нашому асортименті сертифіковані плівки від європейського виробника Fusion. У більшості випадків використовується найпростіша і найдоступніша плівка з товщиною 100 мкм, щільніші і міцніші поставляються під замовлення.
Бронеплівки прозорі і наносяться з внутрішньої сторони скла, пропускають до 90% світла і не впливають на розвиток кімнатних рослин. Під замовлення можуть поставлятися тоновані і світловідбиваючі вироби.

Як відбувається процес поклейки?

Майстер робить розкрій матеріалу, демонтує штапики віконної рами, ретельно відмиває склопакет, наносить на чисту поверхню мильний розчин і на нього бронеплівку. Потім за допомогою спеціальних поліуретанових інструментів видаляється розчин, в результаті починається процес адгезії матеріалу із склом. 

 

Через скільки часу плівка почне виконувати свої функції?

Багато чинників впливає на швидкість адгезії, мінімальний час - один місяць. У цей період не можна мити скло або будь-яким іншим механічним способом впливати на нього.

 

Чи можуть бути помітні зовнішні вади після нанесення захисного шару?

Так, якщо скло має первинні приховані дефекти (опуклості, сколи та ін.), то скоріш за все вони будуть помітні після монтажу броньованої плівки. На функціоналі плівки цей факт практично не відображується.

 

Чи можна поклеїти бронеплівку самостійно?

Безумовно, при певніх навичках зробити це можна. Слід враховувати, що для дотримання технології знадобиться комплект професійного інструменту із загальною вартістю близько 4000 грн

 

Чи надаємо ми які-небудь документи, що підтверджують якість плівки?

На плівку 110 мкм за бажанням клієнта може бути надана копія сертифікату СМ2 (на стійкість до бічних ударів) за умови поклейки сертифікованим спеціалістом. На товщі плівки можуть бути видані сертифікати Р1А, Р2А і Р3А.

 

Чи можна замовити поклейку бронеплівки в нашій компанії?

Так, ознайомитися з розцінками можна за посиланням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner