Кошик
801 відгук
пер. Троицкий, 3 (визит в офис просьба только по согласованию), Харків, Україна
+380 (93) 650-62-72
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Саперне спорядження

Саперне спорядження для професіоналів

Наша компанія пропонує високоякісне устаткування для професіоналів саперної справи. Кожен елемент продуманий, випробуваний в реальних умовах і отримав багато позитивних відгуків. Ми можемо з упевненістю сказати, що це надійне саперне спорядження, перевірене часом.

 

Які елементи саперного спорядження у нас представлені?

 

  • Щупи саперні пошукові. Одинсекційні, двосекційні,  трисекційні для роботи з положення лежачи, з колін і стоячи. Усі щупи мають змінні наконечники, у тому числі діелектричний. Фіксація накінечника здійснюється за допомогою спеціальної притискної гайки. Використані виробником конструктивні рішення дозволили створити щупи з мінімальною вагою, ергономічними утримувачами і міцними накінечниками. У комплекті до кожного виробу передбачений якісний чохол для транспортування і перенесення. Габаритні розміри, вага і кількість накінечників вказані в описі до кожного виробу.

 

  • Універсальні набори для розмінування. Набори розроблені під керівництвом професіоналів саперної справи, сукупність елементів дозволяє ефективно вирішувати більшість завдань. Склад кожного з наборів співпадає зі списком, що опублікований в описі виробу. Ергономічні чохли - одна з ключових особливостей пропонованих саперних наборів. Зовнішні сумки і внутрішні чохли виготовлені з високоякісної кордури з декількома рівнями просочення. Передбачені кріплення для зручного перенесення малих наборів на нозі, а великих за принципом MOLLE.

 

  • Інше спорядження. До них відносяться кішки, ключі для переведення детонаторів та ін.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner