Кошик
810 відгуків
пер. Троицкий, 3 (визит в офис просьба только по согласованию), Харків, Україна
+380 (93) 650-62-72
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Радіозв'язок

Навіщо потрібний радіозв'язок

Радіозв'язок був і залишається одним з самих затребуваних каналів комунікації. Він потрібен у військових цілях, при здійсненні різної професійної діяльності і просто для хобі. Незважаючи на наявності глобальної мережі і покриття стільникового і супутникового зв'язку, у простих і професійних рацій є ряд переваг.

Які переваги у радіозв'язку

  • Незалежність від вузлів зв'язку (якщо не використовуються ретранслятори). Особливо актуально при "блекаутах" і інших технічних неполадках глобальних систем.
  • Миттєва передача інформації, особливо критично при вирішенні оперативних питань.
  • Конфіденційність за рахунок наявності криптографічних алгоритмів і відсутності проміжних хабов, що належать стороннім особам.

Безумовно, є і недоліки:

  • Обмежений радіус дії. В умовах щільної забудови визначити реальну дальність можна тільки шляхом експерименту, до того ж велике значення мають ТТХ обладнання. Враховувати потрібно і рельєф місцевості, що може значно впливати на відстань і якість роботи рацій.
  • Необхідність реєстрації при використанні певних частот.

Які компоненти радіозв'язку пропонує наша компанія

  • Прості переговорні пристрої для роботи і хобі.
  • Професійні цифрові і аналогові радіостанції.
  • PoC рації.
  • Аксесуари і комплектуючі для усіх пропонованих рішень.

Що таке VHF і UHF

Якщо простими словами, то це два поширені стандарти радіозв'язку, які включають певний діапазон частот. Для переговорних рацій, як правило, VHF це 136 - 174 МГц, UHF від 400 до 520 МГц. У більшості випадків для міських умов краще підійде UHF, а для пересіченої місцевості VHF.

Як перевірити рацію перед купівлею

У ряді випадків ми надаємо обладнання для тестування. Для обговорення варіантів перевірки радіозв'язку просимо звернутися до наших менеджерів. 

Як вибрати рацію

Якщо у вас є сумніви у виборі, то залежно від завдання і умов експлуатації наші фахівці допоможуть підібрати необхідне рішення. Ви завжди можете покластися на наш багаторічний досвід і професіоналізм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner