Кошик
1030 відгуків
пров. Троїцький, 3 (візит до офісу прохання лише за узгодженням), Харків, Україна
+380 (50) 303-84-74
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Ручні металодетектори

Ручні металодетектори: як обрати та замовити?

Ручні металодетектори - незмінний технічний елемент будь-якої професійної служби безпеки або охорони. Основне призначення портативного металошукача - виявлення потенційно небезпечних металевих виробів в одязі особи, що доглядається. Також ці прилади знаходять своє застосування на виробництвах і складах, коли метою є недопущення винесення металу співробітниками з території, що охороняється. При правильному виборі ручного металодетектора і грамотному застосуванні ефективність рішення цих завдань максимальна.


Які металодетектори ми пропонуємо?

У асортименті нашої компанії є як перевірені роками експлуатації моделі, так і нові інноваційні розробки від світових і вітчизняних виробників. Це американські Garrett, китайські ZKTeco і Titan, українські МО та ін. Кожен металошукач ефективно справляється зі своїми завданнями, вибір у кожному конкретному випадку слід засновувати на специфіці саме вашої роботи. Ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію в підборі техніки, а також гарантійне і сервісне обслуговування від нашої компанії.

 

На що звернути увагу при виборі ручного металодетектора?

  • Виробник. Важливий чинник, особливо при різноманітності пропозицій на ринку. Впізнанний бренд, безумовно, впливає на вартість металошукача, але часто уявна "дорожнеча" окупається більш високими ТТХ, довгим терміном служби і оперативним усуненням виникаючих технічних несправностей. 
  • Живлення. Існують моделі як на акумуляторах, так і на батарейках. Для щоденного постійного використання рекомендуємо зупинити свій вибір на лінійці з елементом живлення, що перезаряджається, оскільки це економія грошей на змінних батарейках. Але треба враховувати, що для зарядки потрібен час і розрядитися акумулятор може в самий непідходящий момент. Тому для серйозних завдань грамотні фахівці використовують два металошукачі - основний на акумуляторах і запасний на батарейках. Також можна застосовувати прилади, в яких передбачена робота як від АКБ, так і від батарейок.
  • Чутливість. За нашими багаторічними спостереженнями ця характеристика практично однакова для усіх ручних металошукачів. Існують моделі, в яких цей параметр налаштовується вручну користувачем, що підвищує ефективність, приміром, коли стоїть завдання виявити пістолет або гранату і зовсім не цікавлять дрібніші елементи.
  • Індикація. Як правило, це звукова, світлова та вібраційна. У різних металодетекторах ці режими працюють як окремо, так і в різних комбінаціях. У просунутих сучасних приладах передбачені LED дисплеї з відображенням рівня сигналу, який залежить від кількості виявленого металу.
  • Ергономіка і дизайн. Важливий чинник при виборі, оскільки від зовнішнього вигляду співробітника служби безпеки залежить загальне враження про компанію. Але не менш важливі і такі, на перший погляд, дрібниці як лямка для фіксації або чохол для перенесення. Матеріал корпусу теж має значення. Наприклад, нам відомі випадки, коли застосування неякісного пластика в дешевих "китайських" виробах призводить до того, що вже через декілька тижнів  експлуатації металошукач має непрезентабельний вигляд.

Нижче наводимо усереднені дані по чутливості ручних металлодетекторов, значення по кожній з моделей ви можете знайти в описі товару або уточнити у наших фахівців.

Пістолет Ніж Лезо
20 см 15 см 10 см

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner