Кошик
801 відгук
пер. Троицкий, 3 (визит в офис просьба только по согласованию), Харків, Україна
+380 (93) 650-62-72
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Кріплення для активних тактичних навушників

Кріплення для активних тактичних навушників

Для професіоналів немає сумнівів в тому, що якісне кріплення для тактичних навушників грає не меншу роль, ніж самі навушники та їх характеристики. Від надійності фіксації залежить ефективність шумоподавлення і зручність використання в реальних умовах.

 

Які кріплення для тактичних навушників ми пропонуємо?

У нашому асортименті кріплення для різних навушників, сумісність з конкретною моделлю можна побачити в назві і описі товару. Виробництво - Китай. Усі кріплення встановлюються на рейлинги шолома FAST або іншого. Ступені свободи, положення фіксації і колір кріплення вказаний в описі кожній позиції. 

  • Кріплення для навушників Howard Impact Sport. Класичне кріплення, не сумісно з іншими виробниками, оскільки ті, що направляють розташовані під іншим кутом. Є приклади сумісності з репліками оригінальних навушників.
  • Універсальне кріплення для Walker's, Peltor, Earmor. Підходить для більшості моделей вказаних виробників. Для деяких моделей потрібне переустановлення пластикових дужок з навушників, просимо вас звертати увагу на цей факт у разі пошкодження оригінального кріплення. Зняти дужки у більшості моделей можна шляхом їх повороту на 90 градусів.
  • Пластикові збірні кріплення для тактичних навушників. Найбільш надійні і функціональні. Колір і сумісність з навушниками вказані в описі до виробу.

Нашою компанією передбачені різні зручні варіанти оплати та доставки. Обмін і повернення впродовж 14 календарних днів. У будь-якому разі, ми намагаємося при обробці замовлення завжди уточнювати сумісність з конкретними навушниками задля уникнення втрати часу, пов'язаної з некоректним вибором.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner