Блок живлення 12 В 1 А імпульсний Ritar RTPSP 12-12

- Немає в наявності
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 303-84-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тип джерела живлення: блок живлення
Діапазон вхідної напруги, В: 110-240
Вихідна напруга: 12В
Номінальний струм: 1А
Матеріал корпусу: пластик
Особливості: вилка та стандартний роз'єм 5.5/2.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Ritar |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Гарантія | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Довжина | 94 мм |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 29 мм |
- Ціна: 135 ₴

