Блок живлення 5 В 10 А імпульсний

- Немає в наявності
352 ₴
+380 (50) 303-84-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Імпульсний блок живлення 5 В 10 А в перфорованому корпусі. Входи/виходи — клеми під гвинтовий затискач.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина | 165 мм |
| Основні | |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Тип монтажу | Навісний |
| Виробник | Ritar |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вихідна потужність | 50 Вт |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Гарантія | 12 міс |
- Ціна: 352 ₴

