Блок живлення 5 В 1 А імпульсний

- Немає в наявності
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 303-84-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізований імпульсний блок живлення 5 В 1 А. Роз'єм 5.5 мм (нар. діаметр)/2.5 мм (внутрішній діаметр). Довжина шнура 1 метр.
Сумісний із багатьма мультимедійними пристроями — роутерами, комутаторами, медіаприставками тощо (див. інструкцію з експлуатації або паспорт вашого пристрою).
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Потужність | 5 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вид | Адаптер |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 5В |
- Ціна: 95 ₴

