Інверторний портативний генератор 3.5 кВт Kraft KRF-3500GI

- Немає в наявності
29 299 ₴
+380 (50) 303-84-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Портативний бензиновий генератор з максимальною потужністю 3.5 кВт (номінальна 3.2 кВт). Вид палива - бензин. Ручний стартер. Гарантія 12 місяців.
Відрізняється від стандартних генераторів розміром, якісним сигналом на виході, рівнем шуму і автоматичною підстройку під енергоспоживання.
Основні характеристики:
- Витрата палива: 0.4 л/кВтгодина при 100% навантаженні, знижується при зменшенні енергоспоживання.
- Номінальна потужність: 3,2 кВт
- Максимальна потужність: 3,5 кВт
- Номінальна напруга: 230В
- Регулювання напруги: AVR
- Система запуску: Ручний стартер
- Номінальна частота: 50 Гц
- Кількість фаз: 1 фаза
- Матеріал обмотки: мідь
- Рівень звукового тиску: 70 дБ
- Паливо: Бензин
- Тип двигуна: Одноциліндровий, з повітряним охолодженням, 4-тактний
- Об'єм паливного бака: 8.3 л
- Розміри: 590х511х456 мм
- Вага: 43.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.2 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 511 мм |
| Ширина | 456 мм |
| Вага | 43.5 кг |
- Ціна: 29 299 ₴





