Інверторний портативний генератор 2.2 кВт Kemage KM2500i

- Немає в наявності
41 116 ₴
+380 (50) 303-84-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний бензиновий генератор з максимальною потужністю 2.2 кВт (номінальна 2.0 кВт). Вид палива - бензин. Ручний стартер. Гарантія 14 днів або 300 мотогодин.
Відрізняється від стандартних генераторів розміром, якісним сигналом на виході, рівнем шуму і автоматичною підстройку під енергоспоживання.
Основні характеристики:
- Витрата палива: 1.35 л/година при 100% навантаженні, знижується при зменшенні енергоспоживання.
- Номінальна потужність: 2,0 кВт
- Максимальна потужність: 2,2 кВт
- Номінальна напруга: 230В
- Регулювання напруги: AVR
- Система запуску: Ручний стартер
- Номінальна частота: 50 Гц
- Кількість фаз: 1 фаза
- Матеріал обмотки: мідь
- Рівень звукового тиску: 67 дБ
- Паливо: Бензин
- Тип двигуна: Одноциліндровий, з повітряним охолодженням, 4-тактний
- Об'єм паливного бака: 4 л
- Розміри: 498х307х460 мм
- Вага: 21 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 21 кг |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 307 мм |
| Довжина | 498 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 41 116 ₴

