Кошик
928 відгуків
пров. Троїцький, 3 (візит до офісу прохання лише за узгодженням), Харків, Україна
+380 (50) 303-84-74
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Корпусні IP камери

Для відеоспостереження - тільки IP камери?

Безумовно, якщо дивитися в майбутнє, то тільки IP камери. Аналогові системи ще займають істотний сегмент на вітчизняному ринку, але тенденція однозначно у бік їх повного заміщення мережевим обладнанням.

 

Які переваги у IP камер?

Не вдаватимемося до глибоких технічних подробиць, спробуємо коротко відмітити основні особливості і переваги IP камер.

 

  • Роздільна здатність та формат стискання. Питання тільки у бюджеті і пропускній спроможності каналів зв'язку, виробники готові надати обладнання з найвищими показниками. На побутовому рівні це означає, що за прийнятну ціну можна отримати якісну картинку в статиці і, що більше важливо, в динаміці.

 

  • Передача даних і масштабування. IP камера може бути в одному місці, сервер запису на іншому континенті, а користувач ще де-небудь. А у разі багатоканальних систем додавання нових одиниць в єдину інфраструктуру не викликає яких-небудь незручностей.

 

  • Запис на карту пам'яті. Мережева камера - завершений пристрій, який передає оброблений відеопотік. Тому для більшості моделей доступний запис на microSD карту. Це зручно як для малих систем, коли можна не використовувати сервер запису, так і для великих, коли при втраті зв'язку з сервером відеоархів все одно залишається.

 

  • Широкий вибір форм-фактора. Камери класичні циліндричні, антивандальные купольні, з унікальним авторським дизайном. Залежно від завдання і естетичних вподобань можна підібрати практично будь-який варіант. У цьому розділі представлені корпусні камери, але в нашому каталозі представлені і інші варіанти.

 

  • PoE підключення. Ця перевага відноситься до зручності монтажу, обслуговування та експлуатації системи. Уніфікація технічної системи завжди на користь.

 

  • Інтелектуальні функції. Перерахувати усі можливості сучасних відеокамер не представляється можливим, за своєю суттю це вже давно міні-комп'ютери з величезним потенціалом. Розпізнавання осіб, вимір температури, аналіз поведінки, розпізнавання номерів автомобілів, детектор залишених предметів, банальний детектор руху - усе це є вже "на борту" не самої інноваційної IP камери.

 

Ми йдемо в ногу з часом, в нашому каталозі актуальні і сучасні IP камери від світових лідерів індустрії. Гарантія, сервіс, гнучка цінова політика, професійна консультація - усе це робить нас одним з експертів вітчизняного ринку IP відеоспостереження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner