Кошик
801 відгук
пер. Троицкий, 3 (визит в офис просьба только по согласованию), Харків, Україна
+380 (93) 650-62-72
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Активні тактичні навушники

Як працюють активні тактичні навушники

Тактичні активні навушники призначені для захисту слуху при роботі поряд з гучними джерелами звуку (стрілецька зброя, артилерійські установки, важка техніка і таке інше). Принцип роботи усіх моделей приблизно однаковий - в стандартному режимі людина чує навколишню обстановку через вбудовані активні мікрофони, у момент перевищення порогового значення мікрофони відключаються і "працює" зовнішня захисна ізоляція. У якісних активних навушниках час перемикання складає мілісекунди.

На що ми рекомендуємо звернути увагу при виборі активних навушників?

 • Виробник. У зв'язку з підвищеним попитом 2022-2023 років на вітчизняному ринку існує безліч підробок оригінальних виробів, які незважаючи на перевагу у вигляді нижчої вартості, програють за якістю і технічним характеристикам. Наприклад, така начебто дрібниця, як шум у фоновому режимі, може істотно впливати на стан і самопочуття власника навушників. Довіряйте професійним компаніям і перевіреним продавцям.
   
 • Наявність кріплення на шолом. Абсолютно не очевидно, але не для усіх моделей тактичних навушників можна швидко знайти кріплення на рейлінги шолома TOP або FAST. Наполегливо рекомендуємо враховувати це при виборі приладу.
   
 • Елементи живлення. Оскільки активні навушники споживають досить багато енергії, то заміна батарейок приймає досить регулярний характер. Якщо специфіка роботи дозволяє використовувати і заряджати акумулятори, то це дозволить заощадити на придбанні якісних батарейок. Слід зазначити, що більшість активних навушників працюють від елементів типу АА з напругою 1.5В, а акумулятори того ж типорозміру мають напругу 1.2В. І абсолютно не усі вироби можуть працювати з такою напругою, якщо для вас це питання принципове - уточнюйте перед купівлею.
   

 • Рівень шумозаглушення. У комерційних цілях розраховується по певній формулі, з абсолютними показниками співвідноситься не зовсім очевидно. За нашими практичними спостереженнями реальний рівень в усіх гідних уваги тактичних навушниках приблизно однаковий, більше значення має щільність прилягання виробу до вух, стан та якість амброшюр. У підсумку можемо сказати що, наприклад, класичних Howard Impact Sport, достатньо для виконання більшості завдань.
   

 • Колір корпусу. З цим параметром все ясно, відповідно до ваших завдань вибираєте потрібний, пропозиції дозволяють задовольнити практично будь-які запити.
   

 • Наявність додаткових входів для рації, для телефону, Bluetooth і так далі

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner