Кошик
801 відгук
пер. Троицкий, 3 (визит в офис просьба только по согласованию), Харків, Україна
+380 (93) 650-62-72
Професійні системи відеоспостереження, системи безпеки, засоби захисту, екіпірування

Тактичні ліхтарики на шолом

Тактичні ліхтарики з кріпленням на шолом

У цьому розділі представлена лінійка тактичних ліхтариків з кріпленням на шолом FAST або аналогічний. Світіння діодів розраховане, як правило, на декілька метрів. Гарантійний термін і країна-виробник вказані в описі кожній моделі.

 

Як обрати тактичний ліхтарик на шолом?

Для вибору ліхтарика ми рекомендуємо звернути увагу на наступні основні параметри:

Кількість і тип світлодіодів. Як правило, це білий, червоний, зелений, синій та ІЧ в різних комбінаціях. Залежно від специфіки виконуваних завдань, асортимент наших ліхтариків дозволяє підібрати потрібну модель.

Білий - класичний білий світ, використовується для стандартного підсвічування в темний час доби або в неосвітлених приміщеннях.

Світіння червоного світлодіода дозволяє людському оку швидко перемикатися між освітленими і темними ділянками. Таким чином, в темряві існує можливість досить добре бачити як обстановку навкруги, так і ділянку, що підсвічується. Ще один плюс, що на відміну від білого, червоне світло не так сильно сліпить оточуючих.

Зелений, синій - дія аналогічно червоному, з невеликими відмінностями, індивідуальними для кожної окремої людини.

ІЧ - специфічний діод, світіння якого не видиме оком. Але при цьому ІЧ світло добре видиме через тепловізор, прилад нічного бачення або просту камеру смартфону.

Наступний параметр - тип і кількість елементів живлення. У більшості випадків це батарейки, ресурсу яких вистачає для роботи на протязі близько 20 годин. Рекомендуємо використовувати якісні елементи живлення для заміни, інформацію про наявність стартових батарейок в комплекті ви можете дізнатися в описі товару. Також при замовленні ви можете вказати про необхідність постачання додаткових комплектів.

Тип кріплення. Представлені моделі мають різні кріплення, але для усіх передбачено кріплення на класичні рейлінги шолома.

Поворотний механізм. Більшість представлених тактичних ліхтариків мають гофровану "шийку", яку можна зігнути і зафіксувати під потрібним кутом.

Режими світіння. Перемикання, як правило, здійснюється однією кнопкою. У ряді випадків має значення який з режимів включається першим, існує думка, що оптимальним буде включення червоного світлодіода.

Якщо у вас є сумніви або питання в процесі вибору тактичного ліхтарика, ви завжди можете звернутися до наших фахівців для консультації.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner