Інверторний генератор 7 кВт Kraft KRF-7500GI

- Немає в наявності
64 699 ₴
+380 (50) 303-84-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Портативний бензиновий генератор з максимальною потужністю 7 кВт (номінальна 6.8 кВт). Вид палива - бензин. Ручний стартер. Гарантія 12 місяців.
Відрізняється від стандартних генераторів розміром, якісним сигналом на виході, рівнем шуму і автоматичною підстройку під енергоспоживання.
Основні характеристики:
- Витрата палива: 1.7 л/кВтгодина при 100% навантаженні, знижується при зменшенні енергоспоживання.
- Номінальна потужність: 6,8 кВт
- Максимальна потужність: 7 кВт
- Номінальна напруга: 230В
- Регулювання напруги: AVR
- Система запуску: Ручний стартер
- Номінальна частота: 50 Гц
- Кількість фаз: 1 фаза
- Матеріал обмотки: мідь
- Рівень звукового тиску: 66 дБ
- Паливо: Бензин
- Тип двигуна: Одноциліндровий, з повітряним охолодженням, 4-тактний
- Об'єм паливного бака: 20.3 л
- Розміри: 870х685х727 мм
- Вага: 105 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6.8 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 870 мм |
| Висота | 727 мм |
| Ширина | 685 мм |
| Вага | 105 кг |
- Ціна: 64 699 ₴

