Виклична аудіопанель на 6 абонентів Commax DR-6UM

- Немає в наявності
1 537 ₴
+380 (50) 303-84-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Врізна аудіопанель на 6 абонентів. Комірки для написів номера кабінету або імені абонента. Сумісність із трубками Commax DP-ML і Commas DP-SS.
| Загальні | |
|---|---|
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Вага | 500 г |
| Живлення | Мережа 12В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 248 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип пристрою | Аудіопанель виклична |
| Виробник | Commax |
| Кількість абонентів | 6 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Країна виробник | Південна Корея |
- Ціна: 1 537 ₴

