Акумулятор літій-залізо-фосфатний 12В 12А/г Trinix TLFP-1212S Ultra LiFePO4 (Orange)

- Немає в наявності
2 190 ₴
+380 (50) 303-84-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Не обслуговуємий сучасний літій-залізо-фосфатний (LiFePo4) акумулятор 12В, ємність 12 А/г. За усіма параметрами перевершує звичні свинцево-кислотні, гелеві ті літій-іонні акумулятори. Великий ресурс циклів розряд-заряд (мінімум 2000), час повного заряду всього дві години. Габаритні розміри 152x65x95 мм (як у більшості АКБ 7А/г для сигналызації та ін). Вага 1.34 кг Гарантія 1 рік.
Основні переваги:
- Вбудована BMS- плата для контролю рівномірного заряду і захисту від перезаряду або повного розряду.
- Втрата ємності починаючи з 5-го року експлуатації і не більше 20% за 10 років.
- Швидка зарядка - до 2-х годин.
- Мала вага.
- Ефективна робота при мінусових температурах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 152 мм |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 1.34 кг |
- Ціна: 2 190 ₴






