Трубка абонента Commax DP-SS

- Немає в наявності
390 ₴
+380 (50) 303-84-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Аудіозрубка Commax DP-SS. Сумісність із домофонами серії DRC-nKM, DR-nUM.
Кнопка відкриття замку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commax |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Аудіодомофон |
| Зв'язок з абонентом | За допомогою трубки |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 390 ₴

